2018-2019 Fixtures (sortable)

The table below contains all the fixtures for 2018-2019.  You can use search to find your team’s games at home or away or any other sort you may choose.

WeekDivDayDateTimeGame NoHomeAwayVenue 
1Div 2Wed19/09/201819:45B1Bromley Fury VetsBromley Fury IIHarris Academy Beckenham
2Div 1Mon24/09/201820:45A1Maidstone RoyalsSevenoaks SunsMaidstone Girls Grammar School
2Div 2Mon24/09/201819:45B2Dartford VetsTonbridge KnightsWilmington Academy
2Div 1Tue25/09/201820:15A2Maidstone WarriorsDartford Sharks IIAylesford School
2Div 2Tue25/09/201820:45B3Swale HawksEltham EaglesNew House Youth Centre
2Div 2Tue25/09/201820:15B4IroquoisMaidstone Warriors IIGravesend Grammar School
2Div 1Wed26/09/201819:45A3Bromley FuryWizardsHarris Academy Beckenham
2Div 1Thu27/09/201820:15A4Dartford SharksGuru NanakBecket Sports Centre
2Div 2Thu27/09/201819:45B5CrowsBromley Fury VetsWilmington Academy
3Div 1Tue02/10/201820:20A5WizardsMaidstone WarriorsGreenacre School
3Div 2Tue02/10/201820:45B6Swale HawksBromley Fury VetsNew House Youth Centre
3Div 1Wed03/10/201820:20A6Guru NanakMaidstone RoyalsSt Georges C of E School
3Div 1Wed03/10/201819:45A7Bromley FurySevenoaks SunsHarris Academy Beckenham
3Div 1Thu04/10/201820:15A8Dartford SharksDartford Sharks IIBecket Sports Centre
3Div 2Thu04/10/201820:15B7Tonbridge KnightsIroquoisThe Skinners' Kent Academy
3Div 2Sun07/10/201814:30B8Maidstone Warriors IIBromley Fury IIMaidstone YMCA
4Div 2Mon08/10/201819:45B9Dartford VetsMaidstone Warriors IIWilmington Academy
4Div 1Tue09/10/201820:15A9Maidstone WarriorsBromley FuryAylesford School
4Div 2Wed10/10/201819:45B10Bromley Fury VetsIroquoisHarris Academy Beckenham
4Div 1Thu11/10/201820:15A10Sevenoaks SunsDartford SharksKnole Academy
4Div 2Thu11/10/201820:15B11Eltham EaglesSwale HawksHarris Academy Falconwood
Cup Mon15/10/201819:45C7Dartford VetsBromley FuryWilmington Academy
Cup Tue16/10/201820:15C3IroquoisMaidstone WarriorsGravesend Grammar School
Cup Tue16/10/201820:45C5Swale HawksWizardsNew House Youth Centre
Cup Thu18/10/201820:15C1Eltham EaglesBromley Fury IIHarris Academy Falconwood
Cup Wed17/10/201819:45C6Bromley Fury VetsMaidstone RoyalsHarris Academy Beckenham
Cup Thu18/10/201820:15C4Tonbridge KnightsSevenoaks SunsThe Skinners' Kent Academy
Cup Thu18/10/201819:45C9CrowsGuru NanakWilmington Academy
Cup Sun21/10/201814:30C2Maidstone Warriors IIDartford SharksMaidstone YMCA
Cup Sun21/10/201818:00C8Maidstone PanthersDartford Sharks IIMaidstone YMCA
Mon22/10/2018(half Term)
5Div 2Tue30/10/201820:15B12IroquoisDartford VetsGravesend Grammar School
5Div 1Wed31/10/201820:20A11Guru NanakSevenoaks SunsSt Georges C of E School
5Div 2Wed31/10/201819:45B13Bromley Fury IIEltham EaglesHarris Academy Beckenham
5Div 1Thu01/11/201820:15A12Dartford SharksMaidstone RoyalsBecket Sports Centre
5Div 2Thu01/11/201819:45B14CrowsMaidstone Warriors IIWilmington Academy
6Div 1Tue06/11/201820:20A13WizardsSevenoaks SunsGreenacre School
6Div 2Tue06/11/201820:15B15IroquoisBromley Fury IIGravesend Grammar School
6Div 2Tue06/11/201820:45B16Swale HawksTonbridge KnightsNew House Youth Centre
6Div 1Wed07/11/201819:45A14Bromley FuryGuru NanakHarris Academy Beckenham
6Div 1Thu08/11/201820:15A15Dartford Sharks IIMaidstone WarriorsBecket Sports Centre
6Div 2Thu08/11/201820:15B17Eltham EaglesDartford VetsHarris Academy Falconwood
7Div 1Mon12/11/201820:45A16Maidstone RoyalsBromley FuryMaidstone Girls Grammar School
7Div 1Wed14/11/201820:20A17Guru NanakDartford Sharks IISt Georges C of E School
7Div 2Wed14/11/201819:45B19Bromley Fury VetsDartford VetsHarris Academy Beckenham
7Div 1Thu15/11/201820:15A18Dartford SharksMaidstone WarriorsBecket Sports Centre
7Div 2Thu15/11/201820:15B20Tonbridge KnightsMaidstone Warriors IIThe Skinners' Kent Academy
7Div 2Thu15/11/201820:15B21Eltham EaglesIroquoisHarris Academy Falconwood
7Div 2Thu15/11/201819:45B22CrowsBromley Fury IIWilmington Academy
8Div 2Mon19/11/201819:45B23Dartford VetsSwale HawksWilmington Academy
8Div 1Tue20/11/201820:20A19WizardsGuru NanakGreenacre School
8Div 2Tue20/11/201820:15B24IroquoisCrowsGravesend Grammar School
8Div 1Thu22/11/201820:15A20Sevenoaks SunsMaidstone WarriorsKnole Academy
8Div 2Wed21/11/201819:45B25Bromley Fury IIMaidstone Warriors IIHarris Academy Beckenham
8Div 2Thu22/11/201820:15B26Tonbridge KnightsBromley Fury VetsThe Skinners' Kent Academy
9Div 1Tue27/11/201820:15A21Maidstone WarriorsGuru NanakAylesford School
9Div 1Wed28/11/201819:45A22Bromley FuryMaidstone RoyalsHarris Academy Beckenham
9Div 1Thu29/11/201820:15A23Sevenoaks SunsDartford Sharks IIKnole Academy
9Div 1Thu29/11/201820:15A24Dartford SharksWizardsBecket Sports Centre
9Div 2Thu29/11/201820:15B27Tonbridge KnightsDartford VetsThe Skinners' Kent Academy
9Div 2Thu29/11/201820:15B28Eltham EaglesMaidstone Warriors IIHarris Academy Falconwood
9Div 2Tue27/11/201820:45B29Swale HawksCrowsNew House Youth Centre
10Div 2Mon03/12/201819:45B30Dartford VetsCrowsWilmington Academy
10Div 2Tue04/12/201820:15B31IroquoisSwale HawksGravesend Grammar School
10Div 1Thu06/12/201820:15A25Sevenoaks SunsBromley FuryKnole Academy
10Div 1Wed05/12/201820:20A26Guru NanakMaidstone WarriorsSt Georges C of E School
10Div 2Wed05/12/201819:45B32Bromley Fury VetsEltham EaglesHarris Academy Beckenham
10Div 1Thu06/12/201820:15A27Dartford Sharks IIMaidstone RoyalsBecket Sports Centre
10Div 2Sun09/12/201814:30B33Maidstone Warriors IIEltham EaglesMaidstone YMCA
11Div 1Mon10/12/201820:45A28Maidstone RoyalsMaidstone WarriorsMaidstone Girls Grammar School
11Div 1Tue11/12/201820:20A29WizardsDartford Sharks IIGreenacre School
11Div 2Wed12/12/201819:45B34Bromley Fury VetsCrowsHarris Academy Beckenham
11Div 1Thu13/12/201820:15A30Dartford SharksSevenoaks SunsBecket Sports Centre
11Div 2Thu13/12/201820:15B35Tonbridge KnightsBromley Fury IIThe Skinners' Kent Academy
11Div 2Sun16/12/201814:30B36Maidstone Warriors IITonbridge KnightsMaidstone YMCA
Cupw/b17/12/2018C10Winner C1Winner C2
Platew/b17/12/2018P1Loser C1Loser C2
Mon24/12/2018CHRISTMAS BREAK
13Div 1Wed02/01/201919:45A31Bromley FuryDartford Sharks IIHarris Academy Beckenham
13Div 2Thu03/01/201919:45B38CrowsTonbridge KnightsWilmington Academy
13Div 2Sun06/01/201914:30B39Maidstone Warriors IISwale HawksMaidstone YMCA
14Div 1Mon07/01/201920:45A32Maidstone RoyalsWizardsMaidstone Girls Grammar School
14Div 1Tue08/01/201920:15A33Maidstone WarriorsSevenoaks SunsAylesford School
14Div 2Tue08/01/201920:45B40Swale HawksIroquoisNew House Youth Centre
14Div 1Wed09/01/201920:20A34Guru NanakWizardsSt Georges C of E School
14Div 2Wed09/01/201919:45B41Bromley Fury IIDartford VetsHarris Academy Beckenham
14Div 1Thu10/01/201920:15A35Dartford SharksBromley FuryBecket Sports Centre
14Div 2Thu10/01/201919:45B42CrowsEltham EaglesWilmington Academy
6Div 2Sun13/01/201914:30B18Maidstone Warriors IIBromley Fury VetsMaidstone YMCA
Cupw/b14/01/2019C11Winner C10Winner C3
Cupw/b14/01/2019C12Winner C4Winner C5
Cupw/b14/01/2019C13Winner C6Winner C7
Cupw/b14/01/2019C14Winner C8Winner C9
Platew/b14/01/2019P2Winner P1Loser C3
Platew/b14/01/2019P3Loser C4Loser C5
Platew/b14/01/2019P4Loser C6Loser C7
Platew/b14/01/2019P5Loser C8Loser C9
15Div 2Mon21/01/201919:45B43Dartford VetsEltham EaglesWilmington Academy
15Div 2Tue22/01/201920:15B44IroquoisTonbridge KnightsGravesend Grammar School
15Div 1Wed23/01/201919:45A36Bromley FuryDartford SharksHarris Academy Beckenham
15Div 1Thu24/01/201920:15A37Dartford Sharks IIGuru NanakBecket Sports Centre
15Div 2Thu24/01/201919:45B45CrowsSwale HawksWilmington Academy
16Div 1Mon28/01/201920:45A38Maidstone RoyalsGuru NanakMaidstone Girls Grammar School
16Div 2Mon28/01/201919:45B46Dartford VetsIroquoisWilmington Academy
16Div 1Tue29/01/201920:15A39Maidstone WarriorsDartford SharksAylesford School
16Div 2Tue29/01/201920:45B47Swale HawksBromley Fury IINew House Youth Centre
16Div 2Wed30/01/201919:45B48Bromley Fury VetsTonbridge KnightsHarris Academy Beckenham
16Div 1Thu31/01/201920:15A40Dartford Sharks IIWizardsBecket Sports Centre
16Div 2Sun03/02/201914:30B49Maidstone Warriors IICrowsMaidstone YMCA
17Div 2Mon04/02/201919:45B50Dartford VetsBromley Fury VetsWilmington Academy
17Div 1Tue05/02/201920:15A41Maidstone WarriorsWizardsAylesford School
17Div 2Tue05/02/201920:45B51Swale HawksMaidstone Warriors IINew House Youth Centre
17Div 1Thu07/02/201920:15A42Sevenoaks SunsMaidstone RoyalsKnole Academy
17Div 2Wed06/02/201919:45B52Bromley Fury IICrowsHarris Academy Beckenham
17Div 1Thu07/02/201920:15A43Dartford Sharks IIBromley FuryBecket Sports Centre
17Div 2Thu07/02/201920:15B53Eltham EaglesTonbridge KnightsHarris Academy Falconwood
Cupw/b11/02/2019C15Winner C11Winner C12
Cupw/b11/02/2019C16Winner C13Winner C14
Platew/b11/02/2019P6Winner P2Winner P3
Platew/b11/02/2019P7Winner P4Winner P5
w/b18/02/2019(half term)
12Div 2Wed20/02/201919:45B37Bromley Fury IIBromley Fury VetsHarris Academy Beckenham
18Div 1Mon25/02/201920:45A44Maidstone RoyalsDartford SharksMaidstone Girls Grammar School
18Div 1Wed27/02/201919:45A45Bromley FuryMaidstone WarriorsHarris Academy Beckenham
18Div 1Thu28/02/201920:15A46Sevenoaks SunsWizardsKnole Academy
18Div 2Thu28/02/201920:15B54Tonbridge KnightsSwale HawksThe Skinners' Kent Academy
18Div 2Thu28/02/201919:45B55CrowsDartford VetsWilmington Academy
18Div 2Thu28/02/201920:15B56Eltham EaglesBromley Fury VetsHarris Academy Falconwood
19Div 2Mon04/03/201919:45B57Dartford VetsBromley Fury IIWilmington Academy
19Div 1Tue05/03/201920:20A47WizardsBromley FuryGreenacre School
19Div 1Tue05/03/201920:15A48Maidstone WarriorsMaidstone RoyalsAylesford School
19Div 2Tue05/03/201920:15B58IroquoisEltham EaglesGravesend Grammar School
19Div 2Wed06/03/201919:45B59Bromley Fury VetsMaidstone Warriors IIHarris Academy Beckenham
19Div 1Thu07/03/201920:15A49Dartford Sharks IIDartford SharksBecket Sports Centre
19Div 2Thu07/03/201920:15B60Tonbridge KnightsCrowsThe Skinners' Kent Academy
20Div 1Mon11/03/201920:45A50Maidstone RoyalsDartford Sharks IIMaidstone Girls Grammar School
20Div 2Tue12/03/201920:45B61Swale HawksDartford VetsNew House Youth Centre
20Div 1Wed13/03/201920:20A51Guru NanakDartford SharksSt Georges C of E School
20Div 2Wed13/03/201919:45B62Bromley Fury IIIroquoisHarris Academy Beckenham
20Div 2Thu14/03/201920:15B63Tonbridge KnightsEltham EaglesThe Skinners' Kent Academy
20Div 2Sun17/03/201914:30B64Maidstone Warriors IIDartford VetsMaidstone YMCA
Sat23/03/2019FINALS DAY
CupSat23/03/2019C17Winner C15Winner C16
PlateSat23/03/2019P8Winner P6Winner P7
21Div 1Tue26/03/201920:20A52WizardsDartford SharksGreenacre School
21Div 1Thu28/03/201920:15A53Sevenoaks SunsGuru NanakKnole Academy
21Div 2Wed27/03/201919:45B65Bromley Fury IITonbridge KnightsHarris Academy Beckenham
21Div 2Thu28/03/201919:45B66CrowsIroquoisWilmington Academy
22Div 1Tue02/04/201920:20A54WizardsMaidstone RoyalsGreenacre School
22Div 2Tue02/04/201920:15B67IroquoisBromley Fury VetsGravesend Grammar School
22Div 1Wed03/04/201920:20A55Guru NanakBromley FurySt Georges C of E School
22Div 2Wed03/04/201919:45B68Bromley Fury IISwale HawksHarris Academy Beckenham
22Div 1Thu04/04/201920:15A56Dartford Sharks IISevenoaks SunsBecket Sports Centre
22Div 2Thu04/04/201920:15B69Eltham EaglesCrowsHarris Academy Falconwood
22Div 2Sun07/04/201914:30B70Maidstone Warriors IIIroquoisMaidstone YMCA
23Div 2Wed10/04/201919:45B71Bromley Fury VetsSwale HawksHarris Academy Beckenham
23Div 2Thu11/04/201920:15B72Eltham EaglesBromley Fury IIHarris Academy Falconwood